• Start  »

WYNIKI EGZAMINÓW ZAWODOWYCH Z SESJI STYCZEŃ-LUTY 2020

19.3.2020

Szanowni Państwo,

Wyniki egzaminu zawodowego będą dostępne 20 marca 2020 r. od godz. 10.00 na portalu zdającego SIOEPKZ https://jaworzno.epkz.cke.edu.pl   Ponadto informacje o wynikach zostaną wysłane mailem lub sms.

Dostarczenie do szkoły świadectw potwierdzających kwalifikacje w zawodzie oraz dyplomów zostało przesunięte w czasie. Jak tylko dotrą - zostaną Państwo o tym poinformowani.

Dla osób, które nie zdały egzaminu w sesji styczeń-luty 2020, termin składania deklaracji  przystąpienia do egzaminu na sesję czerwiec-lipiec 2020 został przedłużony do 31 marca 2020. Osoby, które nie zdały egzaminu mogą złożyć deklarację przystąpienia na czerwiec 2020 w formie elektronicznej - przesyłając skan albo wyraźne zdjęcie podpisanego dokumentu na adres e-mail sekretariatu szkoły.

PIFS Vipera ProGrupa SketchUp