Kierunek niedostępny

Instruktor odnowy biologicznej

Kierunek: Instruktor odnowy biologicznej jest aktualnie NIEDOSTĘPNY.
Mamy dla Ciebie inne, ciekawe propozycje:


Szczegóły kierunku

Ostatnie lata to prawdziwy boom na połączenie idealnego wyglądu ze zdrowiem, pięknej sylwetki z harmonią natury, aktywności z relaksem. Na kierunku Instruktor odnowy biologicznej uczymy Cię technik, które pozwolą Ci odnieść sukces w tym perspektywicznym zawodzie. Jeśli chcesz rozpocząć prace w branży beauty, interesujesz się zdrowym stylem życia, znasz metody i techniki relaksacji, a hasło „odnowa biologiczna” nie jest dla Ciebie nowością, zostań słuchaczem naszego kierunku.

 

Czego nauczysz się na kierunku Instruktor odnowy biologicznej w szkole Żak?

Podczas rocznej nauki poznasz budowę i funkcję ludzkiej skóry, wybrane zagadnienia z anatomii człowieka. Zgłębisz dermatologiczne i kosmetyczne podstawy odnowy biologicznej oraz najczęściej występujące choroby o podłożu dermatologicznym. Podczas warsztatów praktycznych nauczysz się analizować stan zdrowia i samopoczucia klienta, dobierać zabiegi odnowy biologicznej, prowadzić ćwiczenia relaksacyjne, odprężające i medytacyjne, wykonywać biomasaż i uczyć swoich klientów sposobów na prowadzanie zdrowego trybu życia.

d

Uzyskany dokument

Zaświadczenie o ukończeniu kursu zgodne ze wzorem MEN oraz certyfikat Szkół Żak

Przykładowy program nauczania

Perspektywy pracy


20

801 100 777

pon – pt: 9.00 - 17.00

Partnerzy:

PIFS Vipera ProGrupa SketchUp Dietico MedFile
Zapisz
się online

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookies można znaleźć w Polityce prywatności.