Kierunek niedostępny

Przedstawiciel handlowy

Kierunek: Przedstawiciel handlowy jest aktualnie NIEDOSTĘPNY.
Mamy dla Ciebie inne, ciekawe propozycje:


Szczegóły kierunku

Jesteś otwarty, lubisz kontakt z ludźmi i pracę w dynamicznym środowisku? Sprzedaż jest twoim żywiołem, lub chcesz nauczyć się skutecznych technik sprzedaży? Wybierz kierunek przedstawiciel handlowy. W przystępny sposób wprowadzimy Cię w tajniki zawodu skutecznej sprzedaży produktów i usług. Przedstawiciel handlowy, w zależności od umiejętności, charakteru i zdolności interpersonalnych, może osiągać wysokie dochody dzięki systemowi prowizji od sprzedaży. Umiejętności, które zdobędziesz w szkole Żak pomogą Ci nie tylko w pracy handlowca, ale również wszędzie tam, gdzie przydają się zdolności komunikacyjne, negocjacyjne i autoprezentacja.

{column}

Czego nauczysz się na kierunku Przedstawiciel handlowy w szkole Żak?

W ramach zajęć zdobędziesz wiedzę i praktyczne umiejętności w zakresie sprzedaży i profesjonalnej prezentacji handlowej, autoprezentacji oraz skutecznego planowania czasu pracy. Poznasz zasady komunikacji werbalnej i niewerbalnej, typologię i metody poszukiwania klientów. Nauczymy Cię zasad reklamy i marketingu produktów i usług, a dzięki zajęciom z prowadzenia negocjacji handlowych i komunikacji interpersonalnej będziesz skuteczny i pewny siebie podczas spotkań z klientami.

Pamiętaj! W dobie pandemii i dynamicznie zmieniających się obostrzeń, szkoła Żak nie ma wpływu na to, czy zajęcia prowadzone w ramach kursu będą się odbywały online, czy też stacjonarnie. Ze swojej strony dokładamy jednakże wszelkich starań, aby nauka w naszej szkole była dla Ciebie, jak najbardziej praktyczna. Dlatego bądź pewien, że przekażemy Ci całą wiedzę w możliwie najbezpieczniejszych warunkach.

r

Tryb nauczania

Zaoczne

#

Czas trwania

1-rok

d

Uzyskany dokument

Zaświadczenie o ukończeniu kursu zgodne ze wzorem MEN oraz certyfikat szkoły Żak

Przykładowy program nauczania

Perspektywy pracy


42

801 100 777

pon – pt: 9.00 - 17.00

Partnerzy:

PIFS Vipera ProGrupa SketchUp Dietico MedFile
Zapisz
się online

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookies można znaleźć w Polityce prywatności.