Kierunek niedostępny

Technik informatyk

Kierunek: Technik informatyk jest aktualnie NIEDOSTĘPNY.
Mamy dla Ciebie inną, ciekawą propozycję:


Szczegóły kierunku

Już teraz w szkole Żak możesz ukończyć kierunek Technik informatyk w ramach Kwalifikacyjnych Kursów Zawodowych. Nauka odbywa się na dwóch kwalifikacjach:
* Programowanie, tworzenie i administrowanie stronami internetowymi i bazami danych [EE.09]

* Montaż i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i sieci [EE.08]

To Ty decydujesz od której z nich rozpocząć naukę! Po ukończeniu obu kwalifikacji otrzymasz tytuł technika informatyka (do jego uzyskania niezbędne jest posiadanie wykształcenia średniego). 

Marzysz o doskonale płatnej i rozwojowej pracy związanej z informatyką w Polsce, czy krajach UE? Koniecznie wybierz kierunek Technik informatyk – jego absolwenci rozwijają się zarówno w firmach z sektora IT, wielkich korporacjach, jak i we własnych dochodowych działalnościach. Technik informatyk należy do faworytów rynku pracy. Obecnie każda firma na rynku potrzebuje działu lub specjalisty ds. IT, pracy więc na pewno nie zabraknie. Jeśli informatyka od zawsze była Twoja pasją, interesujesz się nowoczesnymi technologiami, a business intelligence brzmi znajomo, to idealna konfiguracja dla Ciebie! Atutem tego zawodu jest możliwość pracy zdalnej z każdego miejsca na świecie!

Czego nauczysz się na kierunku technik informatyk w szkole Żak?

Podczas dwuletniego kształcenia nauczysz się administrować systemami operacyjnymi, poznasz działanie lokalnych sieci komputerowych, będziesz tworzyć i administrować bazami danych, zajmiesz się eksploatacją lokalnych sieci komputerowych. Nauczysz się tworzyć witryny i aplikacje internetowe. Ponadto poznasz język angielski branżowy, który ułatwi Ci pracę w międzynarodowym środowisku oraz czytanie dokumentacji technicznej.

Chcesz dowiedzieć się więcej o kierunku Technik informatyk realizowanego w ramach Kwalifikacyjnego Kursu Zawodowego? Sprawdź tutaj:

https://zak.edu.pl/oferta-edukacyjna/kwalifikacyjne-kursy-zawodowe/technik--informatyk--kkz-

d

Uzyskany dokument

Świadectwo MEN

q

Egzamin

Egzamin zewnętrzny, organizowany w szkole przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną.

t

Uzyskany tytuł

Technik informatyk

Przykładowy program nauczania

Perspektywy pracy


53

801 100 777

pon – pt: 9.00 - 17.00

Partnerzy:

PIFS Vipera ProGrupa SketchUp Dietico MedFile
Zapisz
się online

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookies można znaleźć w Polityce prywatności.