Kursy ONLINE w Dąbrowie Górniczej

Ogólnie o kursach online:

Szkolenie zdalne w dowolnym dla Ciebie miejscu. Podczas szkolenia będziesz widzieć ekran trenera jak również samego trenera. Otrzymasz materiały w formacie PDF. Będziesz miał możliwość zadawania pytań trenerowi bezpośrednio przez mikrofon lub czat. W trakcie szkolenia trener będzie uwzględniał czas na przerwy. Przed szkoleniem otrzymasz od nas maila z linkiem, który pozwoli uczestniczyć Ci w szkoleniu.

Przed każdym szkoleniem otwieramy „wirtualny pokój szkoleniowy”, zawsze 30 minut przed oficjalnym czasem rozpoczęcia. W tym czasie jesteśmy do Twojej dyspozycji w celu sprawdzenia połączenia do szkolenia.

Kto może zostać słuchaczem?

Kursy przeznaczone są dla wszystkich zainteresowanych, którzy ukończyli 18 rok życia. Dodatkowym warunkiem przyjęcia na niektóre kursy jest posiadanie wykształcenia zasadniczego zawodowego lub średniego. Wszystkie informacje znajdziesz w opisach poszczególnych kursów oraz w w sekretariacie swojej szkoły.

Jak się zapisać?

Dostanie się na wybrany kurs jest wyjątkowo łatwe – nie musisz zdawać żadnego egzaminu.

Wybierz miasto, w którym chcesz odbyć kurs i już dziś podpisz umowę online - bez wychodzenia z domu. Formalności zajmą Ci zaledwie kilka minut :). Możesz też zarezerwować miejsce lub zapisać się na kurs odwiedzając sekretariat Żaka.

Nasi słuchacze polecają


801 100 777

pon – pt: 9.00 - 17.00

Partnerzy:

PIFS Vipera ProGrupa SketchUp Dietico MedFile Clarena
Zapisz
się online

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookies można znaleźć w Polityce prywatności.