Język angielski dla specjalistów IT

Cena:

2199 zł /3 raty

Liczba godzin:

80 godzin

Czas trwania:

2 miesiące

Tryb nauczania:

Online

i Masz pytania? Kliknij przycisk i umów się na spotkanie z doradcą, który udzieli ci szczegółowych informacji na temat nauki w Żaku.

Praca w IT niesie za sobą obiecujące perspektywy. Branża technologiczna kusi wysokimi zarobkami i możliwością ciągłego rozwoju. Wysoko wykwalifikowani specjaliści IT nie mogą też narzekać na brak ofert pracy. Dlatego coraz więcej osób decyduje się na przekwalifikowanie do tego sektora. Poza branżową wiedzą, specjaliści IT muszą biegle władać specjalistycznym językiem angielskim.  Bez względu na to, czy myślisz o karierze programisty, analityka, testera czy o innej pracy w firmie IT, Twój angielski powinien być flawless. Musisz oczywiście rozumieć komunikaty systemowe, które zwykle są w języku angielskim – to jednak dopiero początek. Doskonałe kompetencje językowe otworzą Ci drogę do pracy w międzynarodowych firmach oferujących często pracę zdalną.  

Dla kogo jest ten kurs w Żaku?

Kurs został stworzony z myślą o specjalistach IT, którzy chcieliby poprawić swoje kompetencje językowe. Jeśli potrafisz komunikować się po angielsku, ale czujesz, że masz pewne braki w słownictwie specjalistycznym, ten kurs będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Czego nauczysz się na kursie języka angielskiego dla specjalistów IT w Żaku?

Podczas kursu nauczysz się nowych słów i dowiesz się więcej o gramatyce języka angielskiego. Poszerzysz swój zasób słownictwa dotyczącego programowania, testowania, systemów operacyjnych, stron internetowych czy aplikacji. Będziesz umieć swobodnie wypowiedzieć się na temat zarządzania projektami, transformacji cyfrowej, usług internetowych, rozwiązywania problemów czy bezpieczeństwa w sieci. Poznasz odpowiednie wyrażenia pozwalające ci rozmawiać o bazach danych, sztucznej inteligencji, Internet of Things, Big Data czy Data Mining.

Dzięki ćwiczeniom wykonywanym podczas kursu będziesz poprawnie stosować czasy gramatyczne (Past Perfect Continuous, Future Perfect & Future Perfect Continuous, Future in the Past). Nauczysz się nowych idiomów, czasowników frazowych i przyimków. Wytrenujesz stosowanie mowy zależnej, trybów warunkowych i stopniowania przymiotników w swoich wypowiedziach.

Kim możesz zostać po nauce na kursie języka angielskiego dla specjalistów IT w Żaku?

Po poszerzeniu wiedzy na kursie możesz starać się o zatrudnienie w firmach IT, które utrzymują kontakty z zagranicznymi klientami lub stawiają na międzynarodowe zespoły pracowników. Dzięki nowym kompetencjom językowym niestraszne będzie Ci też dalsze branżowe doszkalanie się na zagranicznych kursach.

W Żaku uczymy szybko i wygodnie


Czego się dowiesz na zajęciach w Żaku? 

Efekty kształcenia

Po ukończeniu kursu języka angielskiego dla specjalistów IT będziesz:

  • znać pojęcia i zagadnienia leksykalne w zakresie języka informatycznego

  • umieć nawiązywać kontakty ze współpracownikami i klientami

  • posługiwać się językiem angielskim w sytuacjach komunikacyjnych wymagających zastosowania podstaw języka informatycznego

  • przede wszystkim – będziesz gotowa_y do samodzielnej pracy w środowisku informatycznym posługującym się językiem angielskim.

Wszystkiego nauczysz się na naszej platformie e-learningowej: www.platforma.zak.edu.pl

Wymagania zapisowe na kursie języka angielskiego dla specjalistów IT

  • znajomość języka angielskiego na poziomie C1

  • umiejętność podstawowej obsługi komputera

  • pełnoletność

  • komputer ze stabilnym podłączeniem do Internetu

  • mikrofon/słuchawki.

Jak zostać kursantem Żaka?

Na kurs możesz zapisać się online lub stacjonarnie. Wejdź na stronę https://zak.edu.pl/zapisz-sie-online lub odwiedź nasz sekretariat. Pełną listę sekretariatów znajdziesz na: https://zak.edu.pl/kontakt 

Cenę kursu automatycznie dzielimy na 3 raty.

Dowiedz się więcej

V

Szczegółowe informacje

V

Czego się nauczę?

V

Gdzie mogę pracować?

V