Manager sportu

Cena:

1199 zł /3 raty

Liczba godzin:

70 godzin

Czas trwania:

1 miesiąc

Tryb nauczania:

Online

i Masz pytania? Kliknij przycisk i umów się na spotkanie z doradcą, który udzieli ci szczegółowych informacji na temat nauki w Żaku.

Sportem możesz zajmować się nie tylko w czasie wolnym. Jeżeli na siłowni, w studiu fitness czy w innym obiekcie rekreacji czujesz się jak w domu, rozważ śmiało zajęcie się kulturą fizyczną zawodowo. Aby jak najlepiej odnaleźć się w gąszczu przepisów, zwyczajów i realiów biznesowych, zapisz się na kurs managera sportu w Żaku. Dzięki informacjom przyswojonym na kursie połączysz wiedzę marketingową, organizacyjną, prawną czy finansową z realiami sportowymi. A wszystko to pozwoli Ci bezproblemowo odnaleźć się na rynku i rozwinąć swoją markę

Dla kogo jest ten kurs w Żaku?

Sport ma w Twoim sercu szczególne miejsce? Uważasz, że przekucie pasji w pracę jest receptą na szczęśliwe życie? Marzysz o pracy w sektorze kultury fizycznej? A może nieśmiało myślisz o założeniu własnej działalności? Nie stój ciągle w blokach startowych! Poszerz swoją wiedzę biznesową na kursie managera sportu w Żaku i rozpocznij swój najpiękniejszy i najbardziej wymagający maraton w życiu.

Czego nauczysz się na kursie managera sportu w Żaku?

Na kursie poszerzysz swoją wiedzę dotyczącą marketingu w kulturze fizycznej. Dowiesz się więcej o historii sportu, socjologii zarządzania i psychologii managerów sportu. Poznasz praktyczne wskazówki dotyczące zarządzania instytucjami sportowo-rekreacyjnymi, organizacji imprez sportowych i usprawniania pracy biura. Nauczysz się podstaw prawa sportowego, zarządzania finansami w sporcie, logistyki sportu i public relations. Poszerzysz swoją wiedzę dotyczącą negocjacji, erystyki, etykiety w sporcie. Poznasz jak ważna jest odnowa biologiczna, a także wizerunek managera sportu i jego firmy.

Kim możesz zostać po nauce na kursie manager sportu w Żaku?

Po ukończonym kursie możesz starać się o pracę w branży sportowej. Możesz spróbować swoich sił jako manager klubu fitness, pracownik działu marketingu klubu sportowego czy członek zespołu do spraw administracji obiektu sportowego. Być może rozważysz otwarcie własnej działalności takiej jak siłownia, szkoła tańca czy studio treningu personalnego.

Ucz się w Żaku szybko i wygodnie

Czego się dowiesz na zajęciach w Żaku?

Efekty kształcenia

Po ukończeniu kursu managera sportu będziesz:

  • znać pojęcia z dziedziny zarządzania i marketingu

  • potrafić scharakteryzować relacje zachodzące pomiędzy sportem a biznesem

  • znać pojęcia związane z działalnością jednostek organizacyjnych w kulturze fizycznej

  • znać zasady finansowe i administracyjne stosowane w klubach i stowarzyszeniach

  • umieć dokonywać analizy otoczenia i segmentacji rynku sportowego

  • wykorzystywać techniki planowania strategicznego do doskonalenia swojej organizacji.

Wszystkiego nauczysz się na naszej platformie e-learningowej: www.platforma.zak.edu.pl

Wymagania zapisowe na kursie manager sportu

  • pełnoletność

  • komputer ze stabilnym podłączeniem do Internetu 

  • przeglądarka internetowa

  • mikrofon/słuchawki.

Jak zostać kursantem Żaka?

Na kurs możesz zapisać się online lub stacjonarnie. Wejdź na stronę https://zak.edu.pl/zapisz-sie-online lub odwiedź nasz sekretariat. Pełną listę sekretariatów znajdziesz na: https://zak.edu.pl/kontakt 

Cenę kursu automatycznie dzielimy na 3 raty.

Dowiedz się więcej

V

Szczegółowe informacje

V

Czego się nauczę?

V

Gdzie mogę pracować?

V