• Start  »
  • Aktualności  »

Rozwiązują Ci grupę? Wprowadzają dodatkowe opłaty?

14.2.2018

Rozwiązują Ci grupę? Wprowadzają dodatkowe opłaty za naukę? Nie wiesz co zrobić? Przyjdź do Żaka! Rozwiążemy Twój problem!

Usłyszałeś w konkurencyjnej szkole, że przez zarządzenie MEN muszą zostać wprowadzone opłaty? To bzdura! Nie daj sobą manipulować!
Gramy w otwarte karty, dlatego nie boimy się porównań z innymi szkołami. W ŻAK-u ZA DARMO oznacza, że nie ponosisz żadnych kosztów związanych z nauką!

-> Brak opłaty wpisowej!

-> Brak opłat za wydanie legitymacji!

-> Brak opłat za wydanie zaświadczenia!

-> Brak opłat za egzaminy!

-> Brak opłat za zmianę kierunku!

-> Brak opłat za frekwencję !

UWAGA! Przyjmujemy uczniów również na wyższe semestry (na wszystkich kierunkach)

Zapisz się jeszcze dziś: https://zak.edu.pl/zapisz-sie-online

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń 32/2616708  lub odwiedź nas osobiście w Sekretariacie: Dąbrowa Górnicza, ul. Bandrowskiego 3a

PIFS Vipera ProGrupa SketchUp Dietico MedFile