• Start  »
  • Aktualności  »

a my dalej Świętujemy Dzień Kobiet tym razem z firmą Oriflame

9.3.2017

Właśnie zakończyłyśmy świętowanie DNIA KOBIET w sekretariacie szkoły Żak w Dąbrowie Górniczej. Od rana pięknymi i bezpłatnymi makijażami mogły się cieszyć Panie zaproszone do sekretariatu. Panie malowane były przez profesjonalne Wizażystki z firmy Oriflame.

Jeśli chcecie więcej, zapraszamy już 11 marca (sobota) od godz. 9:30 do budynku szkoły Żak przy ul. Przybylaka 14 (z tyłu za C.H. Pogoria), tam oprócz makijaży wykonywanych przez Wizażystki marki AVON, będziecie Panie mogły uzyskać cenne porady dietetyczne, dowiedzieć jak analizować nawyki żywieniowe, a także jak właściwie się odżywiać.

Atrakcją dodatkową dla Pań w tym dniu będzie losowanie kosmetyków firmy AVON, zapraszamy!

PIFS Vipera ProGrupa SketchUp Dietico MedFile