Kursy stacjonarne w Dąbrowie Górniczej

Czym są kursy?

Jest to forma nauki pozaszkolnej, która umożliwi Ci uzyskanie umiejętności i kwalifikacji zawodowych oraz uzupełnienie wiedzy ogólnej. Kursy w szkołach Żak realizowane są w oparciu o programy autorskie dopasowane do potrzeb rynku pracy i nowych trendów rynkowych. Są też zgodne z obowiązującymi przepisami prawnymi, a nasze ośrodki szkoleniowe posiadają wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych.


Czego nauczysz się na naszych kursach?

Nieważne czy chcesz poszerzyć swoją wiedzę, podnieść swoją atrakcyjność na rynku pracy, czy dowiedzieć się więcej o swoim hobby – w naszej ofercie znajdziesz kursy kosmetyczne, socjalno-opiekuńcze, artystyczne, biznesowe, gastronomiczne, komputerowe, językowe, przygotowujące do matury i wiele, wiele innych.

 

Po ukończeniu kursu otrzymasz zaświadczenie o ukończeniu kursu, którego wzór określa załącznik nr 5 do rozporządzenia MEN z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych oraz certyfikat CNiB „Żak”. Na życzenie otrzymasz suplement.

Kto może zostać słuchaczem?

Kursy przeznaczone są dla wszystkich zainteresowanych, którzy ukończyli 18 rok życia. Dodatkowym warunkiem przyjęcia na niektóre kursy jest posiadanie wykształcenia zasadniczego zawodowego lub średniego. Wszystkie informacje znajdziesz w opisach poszczególnych kursów oraz w w sekretariacie swojej szkoły.

Jak się zapisać?

Dostanie się na wybrany kurs jest wyjątkowo łatwe – nie musisz zdawać żadnego egzaminu.

Wybierz miasto, w którym chcesz odbyć kurs i wypełnij formularz rejestracji on-line. Jego wypełnienie zajmie Ci kilkanaście sekund! W ciągu kolejnych 24 h skontaktujemy się z Tobą i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Nasi słuchacze polecają


801 100 777

pon – pt: 9.00 - 17.00

Partnerzy:

PIFS Vipera ProGrupa SketchUp Dietico MedFile Clarena
Zapisz
się online

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookies można znaleźć w Polityce prywatności.